HAKKIMIZDA

TANITIM FİLMİ

TEMESİST

Endüstriyel Depo & Raf Sistemleri

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesiyle 1980 yılında kurulan Temesist® Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®  TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup Yurtiçinde Adana satış ofisimiz, Yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla  İhracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik. 

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist® başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde ArGe çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik'teki Fabrikamızda uzman ArGe Mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilen  seçkin yerli ve yabancı üniversitelerden onayları alınarak gerçekleştirilen  çalışmalar pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler ArGe birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (tasarımcı firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız Uluslararası Küresel Kalite Ödülü'ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Sektördeki ismimize ve güvenilirliğimize yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Şirketimiz; çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojininde kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.

YUKARI