fbpx

2 Palet Tek Mekik Sistemde… Otomatik Depolamada Büyük Verimlilik…

mekik depo ve raf sistemi

Otomatik Depolamada Büyük Verimlilik

Tedarik zincirlerinin her aşamasında faaliyet süreleri ve maliyetler sorgulanıyor. Dağıtım merkezleri ve lojistik depo operasyonlarında yenilikler arka arkaya geliyor.

Ülkemizde otomatik depolama ve mekik sistemleri üretiminde lider Temesist Endüstriyel Depo Mühendisliği yeni bir mekik çıkardı. Depo içerisinde “iki palet tek bir mekik üzerinde yükleme – boşaltma” yapılabiliyor. Büyük bir verimlilik sağlanıyor. Operasyon işlem süresi kısalıyor.

Temesist Ar-Ge Yöneticisi Gökhan Özdemir,  “ülkemizde otomatik depolama mekik sistemlerinde yeni bir ürün daha geliştirdik. Sektörümüzde bu bir ilk. Üretmiş olduğumuz 1600 mm derinliğindeki yeni mekiklerimizle 800 mm X 1200 mm ölçülerinde 2 palet taşınabilmektedir. Mekik müşterimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve operasyonlarına büyük katkı sağlamaktadır.

Müşterilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Onlardan gelen talepler doğrultusunda özel mekik projeleri yapıyoruz. Ayrıca farklı firmaların raylarında çalışan özel ölçülerde de mekik üretme yeteneğine sahibiz. Bu imalat kabiliyetimiz bizi sektörde lider yapıyor” dedi.

 

 

Kaynak : www.satinalmadergisi.com

 

YUKARI