Temesist Depo & Raf Sistemleri

Depo ve raf sistemi ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve kendini sürekli geliştiren Temesist Depo Raf Sistemleri girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyonu ile , 1986 yılında kurulmuştur.

Firmamızın sürekli büyümesiyle yeterli alana duyulan ihtiyaçlar doğrultusunda Bilecik Organize Sanayi Bölgesi’nde 17.000 m2 alan üzerinde inşa edilen fabrikamızda TSE EN 15512 standartları doğrultusunda depo ve raf sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup Yurtiçinde Adana satış ofislerimiz, Yurtdışında Ürdün , Kazakistan , Özbekistan , Gürcistan, Cezayir , Brezilya'da bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini ihracatın büyümesine endeksli olarak gören ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırmayı hedefleyen vizyonumuzla İhracat birimimizi Temesist A.Ş olarak hayata geçirdik.
Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız AR/GE çalışmalarına önem vermektedir. Bilecik'teki Fabrikamızda uzman Arge Mühendisleri tarafından gerçekleştirilen ve ilgili üniversitelerden onay alınarak yapılan Arge çalışmaları pazara yeni ürünler kazandırmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde incelemesi yapılarak onaylanmaktadır.

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (tasarımcı firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız Uluslararası Küresel Kalite Ödülü'ne layık görülmüştür.

Firmamızın çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak üzerine kurulmuştur.

Temesist, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunarak zamanında teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen müşterilerinin yıllar boyu birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri ile sürekli büyümek ilkesini benimsemiştir.

Türkiye'nin Heryerinden : 444 0 559