Temesist | insan Kaynakları

Temesist |  önce insan anlayışını ilke edinmekle birlikte kalitenin, sürdürülebilir rekabetin ve istikrarlı büyümenin mutlu çalışandan ve kaliteli işgücünden geçeceğinin savunucusudur.

İnsan Kaynakları politikamızın başlıca hedefi, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirerek verimli süreçlerin ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlayarak, çalışanlarına rahat, huzurlu, aile sıcaklığını yaşayacakları bir iş ortamı oluşturmaktır.

Başarı için; Ürün ve hizmet kalitesinin yanında, nitelikli personeli bulmak, mevcut personelin teknik ve davranışsal yetkinliklerini geliştirmesini sağlayarak, çağdaş insan kaynakları yönetim sistemleri ile kaliteyi devamlı kılmak temel ilkelerimizden biridir. Dünya üzerindeki en kıymetli varlığın insan olduğunu hiçbir zaman unutmamakla birlikte düşük bir turnover ile çalışmanın yalnızca aidiyet duygusuyla oluşabileceğini ve bu duygunun maddi manevi doyuma ulaşmadan gerçekleşemeyeceğinin farkındayız ve haklı gururunu yaşıyoruz.

Ar-Ge, teknoloji, üretimdeki yenilikçi anlayışımız, doğru yatırımlarımız nasıl bizi yarım asırdan fazla zirvede tutuyorsa nitelikli işgücünün bizi fark etmesini sağlayarak ve bünyemizdeki çalışanlarımızı, yetişmiş işgücümüzü Temesist çatısı altında tutarak, daima ülkemize ve sektörümüze yüksek katma değer sağlayacağız. İnsanı hiçbir zaman ikinci planda tutmayan ( Temesist ) Ailesi olarak kalacağız.

 

CV bilgilerinizi bize gönderin; ik@temesist.com

Türkiye'nin Heryerinden : 444 0 559