Temesist® Raf İstanbul Merkez

Temesist Bilecik Raf Fabrikası

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi.Keresteciler Sanayi Sitesi, Barbaros Hayrettin Caddesi 15.Sk. 14/A Blok
BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Telefon: 444 0 559
Telefon: 0 212 495 32 32 (pbx)
info@temesist.com

Temesist® Endüstriyel Depo Ve Raf Sistemleri SAN.DIŞ TİC.A.Ş. - İhracat

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi.Keresteciler Sanayi Sitesi, Barbaros Hayrettin Caddesi 15.Sk. 14/A Blok
BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Tel: +90 212 495 32 32
Fax: +90 212 495 37 00
export@temesist.com

Temesist® Bilecik Fabrika

Temesist Bilecik Raf Fabrikası

Bilecik 2.Organize Sanayi Bölgesi Hürriyet Mahallesi Eskişehir - İstanbul Asfaltı No:38 Bilecik
Telefon: 0 228 216 00 58
info@temesist-raf.com

Temesist® Akdeniz

Temesist Akdeniz Raf Sistemleri

Adres: Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat 9 No:902 Seyhan / ADANA
Telefon: 0 322 456 11 24
Fax: 0 322 4561123
E-mail: akdeniz@temesist-raf.com

Temesist® Jordan

Temesist Jordan

Address: Al-Shmisane Dr.Mohammed Albasheir St. Building No.: 45, 1st Floor, Amman, JORDAN
Tel.: 00962-6-5651012
Fax: 00962-6-5651013
Mobile: 00962 795989764

Temesist® Kazakistan

Temesist Kazakhstan

Adres: Almaty city, str. Zhandosov 98, off. 302, BC Navoi, Kazakhstan
Tel/fax: +7 727 302 60 10
kazakhstan@temesist.com

Temesist® Özbekistan

Adres: 21. Akkurgan str. 100053 Tashkent
Mobile Number : +99 899 830 06 66
Mobile Number : +99 898 367 06 67
E-mail:tashkent@temesist.net

Temesist® Georgia

Temesist Georgia

Kavsadze st. 3, 0179, Tbilisi, Georgia
Tel.: +995 32 2232523
Fax: +995 32 2 42 35 30
Mob: +995 577 55 20 20
georgia@temesist.com

Temesist® Algeria


algeria@temesist.com

Temesist® Irak

Adres: 159 Gulan – 100 m St. – Family Mall Road - Opposite Darin Hotel Erbil – Iraq
Telefon : +964 750 483 3000
E-mail: temesist.iraq@temesist.com