• Seminer

  Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası SATINALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ SEMİNERİ'ne katıldık!

 • Giydirme raf sistemleri

  Temesist® Şirket Organizasyonumuzdan bir hatıra!

 • Giydirme raf sistemleri

  Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi ve Güvenlik Uygulamaları Konferansına katıldık.

 • Giydirme raf sistemleri

  Temesist® Rafting Takımı - Büyük Melen Çayı

Giydirme raf sistemi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Semineri

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde 15 Kasım 2016 tarihinde düzenlenen SATINALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ SEMİNERİni sektör bir araya geldi. İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal tarafından verilen eğitimde satınalma mesleğinin ülkemizde ve dünyada gelişimi ile yönelimler ele alındı. Yoğun katılımla gerçekleşen ve tüm gün süren seminerde satınalma yöneticileri sektör deneyimlerini paylaştı. İstanbul Teknokent A.Ş. Teknoloji Transfer Merkezi yöneticilerinden Kayhan Bayazıt ar-ge merkezleri, mevzuat gelişmeleri hakkında ve İstanbul Teknokent hakkında katılımcılara bilgi sundu.

Eğitimde örnek olay çalışması çerçevesinde Temesist Depo Raf Sistemleri Yöneticileri ile birlikte senaryo bazlı alım-satım ilişkisine değinildi. Stratejik alım operasyonları kapsamında İhtiyacın tanımlanmasından başlayarak teknik boyut, idari boyut, lojistik boyut ve ticari boyut somut bir örnek üzerinde tartışıldı.
Giydirme raf sistemi

Melen çayında rafting yaptık

Büyük Melen çayında raftingteydik. Şirket bünyesinde yaptığımız organizasyona ilgi oldukça büyüktü. 10 rafting halinde yarışa başlayarak bitiş çizgisine ulaştık.
Kendi aramızda yaptığımız yarışta Halil İbrahim GÜL'ün takımı birinci, Muhasebe takımı ikinci, Fabrika takımı üçüncü oldu.
Giydirme raf sistemi

Dragon bot yarışlarına katıldık

Türkiye'nin en geniş katılımlı festivali olan ve Fatih belediyesi tarafından bu sene 4.sü düzenlenen Dragon bot yarışlarına katıldık.

2500 sporcunun katıldığı yarışlara liseler, üniversiteler, özel şirketler, kamu kurumları ve sosyal gruplara kadar birçok takım katılıyor. Dragon Bot Yarışları’na değişik kategorilerde 103 takım şampiyonluk için mücadele veriyor. 2500 sporcunun katıldığı yarışın açılışı, erkek, bayan ve karma takımların çekişmesine sahne oldu.

Denizcilik kültürünün tanıtımı, gelişimi ve su sporları faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasına katkı sağlayan Dragon Bot Yarışları’nda animasyonlar, konserler ve çeşitli sahne şovları da yer alıyor.
Festivali düzenleyen Fatih belediyesine teşekkür ediyoruz.